Hoshi- Layouty

Design Grass

21. května 2012 v 20:14 | Hoshi
Zdravím,
za tu dobu, co jsem byla nemocná jsem neměla co dělat, tak mě napadlo, že bych se opět měla ozvat s grafikou :) Ten design je jednoduchý, ale někomu by se mohl líbit. Princip je stejný jako minule. Napíšete mi na e-mail kate.rich@seznam.cz a řeknete si o něj, já vám pošlu jméno a heslo k blogu, kde je náhled a vy si odtamtud vezmete informace, které potřebujete. Doufám, že nemusím vysvětlovat, že tam nebudete nic měnit. Prostě si vezmete, co potřebujete a zase v klidu odejdete :)

Design Gypsy

9. května 2012 v 17:53 | Hoshi
Hoj,
teno design vznikl, když jsem se na sestřenkou dívala na malou tanečnici. Připomnělo mi to, že v dávných dobách byly cikánky těmi nejhezčími ženami ve městě a tak mě napadlo, že bych udělala design, který by mohl některým připomenout, jak byly dříve krásné (současnosti to opravdu v mnoha případech nedpovídá).
Jelikož je hrozně zdlouhavé dělat nastavení k designu a není moc důvěřivých lidí, coby si od vás ten design nechali nastavit, udělala jsem to následovně: Nebudete nic ztahovat. Pošlete mi na e-mail (kate.rich@seznam.cz) svoji přezdívku, jméno vašeho blogu a o jaký design máte zájem a já vám nazpět pošlu složku, kde bude vše potřebné (pokud byste chtěli popisky, nebo jiné blbosti, připište k e-mailu) a pošlu vám i jméno a heslo a vy si odtamtud vezmete informace, které potřebujete.
Pravidla:
  • nebudete v nastavení nic měnit
  • nebudete zveřejňovat žádné články
  • nebudete měnit heslo
Zkrátka a dobře si vezmete jen potřebné informace a zase se odhlásíte, nic víc, nic míň. A protože jste mi poslali váš blog (o jehož existenci se přesvědčím), tak vás můžu najít a pokud budou nějaké problémy, tak si to s vámi patřičně vyříkám. Děkuji za pozornost. Kdo by měl problém s nastavováním, není problém, já vám to mohu nastavit.

Design 0.1 Music Light

25. března 2012 v 21:39 | Hoshi
Představuji vám svůj první zde úmístěný design. Není nejlepší, ale někomu by se mohl líbit :)
(klik pro zvětšení)
imagebam.com
 
 

Reklama