Nanashi

5. května 2012 v 11:53 | Nanashi
Deny nebo Nanashi. Co o ní říct? Je praštěná a bláznivá, možná i trochu milá a přátelská, ale dokáže být i protivná, hnusná a hlavně zlá. Její narození se datuje někdy na 12. září roku 1999 v Praze, kde pořád žije.
Má divnou, velmi divnou povahu, kterou nesnáší. Nemá ráda velké společnosti. Je trochu uzavřená. Díky tomu, že o některých problémech její povahy nemluví, nikdo ji pořádně nezná.
Miluje svoje kamarády, bez kterých by nemohla žít, svou rodinu, hudbu, knížky (poslední dobou hlavně fantasy), draky, psy a zvířata všeobecně, grafiku, blogování, plyšáky ( :D), sladkosti. Je trochu snílek.
Co se módy týče, nijak zvlášť jí nezajímá co je zrovna in, nosí to, co se jí líbí a v čem se cítí dobře. Zbožňuje tenisky.
S blogováním začala někdy kolem ledna roku 2010. Tudíž, i když tomu nechce věřit, bloguje už dva roky. Její první blog smazala. Po druhém blogu se na nějakou dobu přestěhovala na estranky, ale nakonec se vrátila k blogu a u něj zůstala.
Grafice se věnuje asi od září roku 2010. Začínala v kreslení, později v Photofiltru. Photofiltre studio X sehnala v češtině až později, ale nenaučila se ho pořádně používat a nevadí jí to. V Gimpu, také něco zkusila, ale ten doteď nechápe. Aktuálně u ní vládne Adobe Photoshop CS4. S tím jí to sice zezačátku také moc nešlo, ale časem se ho naučila používat a pořád objevuje nové věci. Její grafika sice není tak krásná jako ta jejích oblíbených blogerek, ale zase není úplně nejhorší, řekla bych.
Kromě grafiky se také věnuje psaní všemožných povídek a příběhů. Také ráda fotografuje a někdy i kreslí, i když to jí vážně moc nejde.
Vážně už newím co víc o sobě říct. Možná pokud to někoho zajímá, jsem zrzka ( :D) a to bude asi tak vše.
Pokud byste s ní chtěli pokecat, najdete ji na Facebooku, Skypu, blogu a taky má samozřejmě mail.

K objednávkám: Objednávky jako takové nevedu, ale pokud bys vážně měl/a o mou grafiku na přání zájem můžeš se se mnou spojit (kontakty níže) a můžeme se domluvit.

Pár bodů na konec:
Jméno: Denysa (na tom tvrdym y si zakládám :'DD)
Přezdívka: Deny, Nanashi
Pohlaví: Holka
Věk: 12
Email: naanashi@gmail.com
Facebook: Deny Nanashi Quil
Skype: denyska137

Btw. Moc se omlouvám, že je to tak dlouhý... :/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jannie | Web | 5. května 2012 v 14:30 | Reagovat

Vítám tě v týmu :))

2 Hoshi | 5. května 2012 v 17:15 | Reagovat

Vítej, už se těším na tvou grafiku :)

3 Nanashi | E-mail | Web | 5. května 2012 v 19:52 | Reagovat

[1]: Děkuju :)

[2]: Děkuju taky =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama