O blogu Forbidden-love.blog.cz

15. dubna 2012 v 20:16 | im. |  Blog info & past layouts
Sice jsem vášnivou grafičkou, ale nevěděla jsem, kam svou tvorbu umisťovat - můj osobní blog je poněkud jiného zaměření, ale založit si vlastní blog jen kvůli grafice mi přišlo tak, že bych potom zanedbávala oba blogy a nestíhala se věnovat ani jednomu. Tak přišel nápad založit grafický tým. Navenek se to nezdá, ale za celým blogem a jeho chodem stojím nejen já jakožto jeho zakladatelka, ale také skupina úžasných lidí a úžasných grafiků, jejichž řady můžeš rozšířit i ty {více zde}.

Forbidden Love GT je grafický projekt, jakých jsou na blog.cz desítky, s jedním menším rozdílem - Foridden Love je stále aktivní. Na blog.cz jsme od roku 2011, ale plánujeme tu zůstat ještě hodně dlouho.... =) Jsme skupina grafiků - nebo spíš grafiček), které naše práce baví, ale nejsme na ní přímo závislí - grafika je zkrátka naším koníčkem, kterému se věnujeme když máme čas, náladu, a když zrovna nemáme tvůrčí krize - což, jak už si některé z nás stačily všimnout, povětšinou nejde ruku v ruce a tak máme čas na grafiku dost často právě ve chvílích, kdy máme tvůrčí krize. Kdokoli, kdo píše, maluje nebo i grafičí, to asi zná.

Tento blog ale vznikl za jediným účelem - dát dohromady co největší možství lidí a grafických prací, které by (nejen) blogerům nebo začínajícím grafikům ulehčovaly práci, od layoutů po návody nebo doplňky do grafických programů. Zároveň se snažíme pomáhat vám i grafikou, kterou děláme na objednávku, nebo radami, co a jak zlepšit na vaší grafice. Zkrátka a dobře jsme takové "grafičky pro všechno". Ale bacha - všechna naše grafika je autorská a kdo bude kopírovat bez zdroje, toho Hoshi vymáchá v bahně =D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama